Kategorie
reklama

Pyszna reklama

Pewne przysmaki jedlibyśmy już oczami, gdyby to było możliwe. Wiedzą o tym, także ich sprzedawcy, dlatego odpowiednie wyeksponowanie produktów to połowa sukcesu. Cukiernie oferujące pyszne ciasta, ciasteczka czy muffinki nie potrzebują specjalnych dekoracji – same w sobie są wystarczającą reklamą firmy.

Zachowaj smak

Wykorzystuje się do tego witryny cukiernicze, które są szklane, dzięki czemu doskonale prezentują umieszczone w nich słodkie wyroby. Witryny mogą mieć różne rozmiary, a najczęściej spotykane są dwupoziomowe. Im więcej ciast i deserów wyeksponujemy, tym bardziej zachęcimy potencjalnych klientów do skorzystania z naszych usług. Szklane witryny nie są jednak elementem wyposażenia jedynie cukierni. Mogą także służyć do przechowywania i eksponowania innych produktów, jak na przykład owoce, które dzięki temu dłużej są świeże i zachowują dobry smak. Rolą witryny jest bowiem także chronić umieszczone w niej produkty przed kurzem czy wysoką temperaturą. Specjalnych witryn wymagają desery lodowe, które muszą być stale schładzane, aby się nie roztopiły. Bezpośrednio z takich witryn sprzedawane są lody gałkowe, które dzięki ciągłemu schładzaniu zachowują niską temperaturę nawet w największe upały.

Prezentacja i ochrona

Witryny do lodów to urządzenia, które są także niezbędne w sklepach, gdzie sprzedawane są lody w opakowaniach, takich jak na przykład kubeczki czy plastikowe pudełka. Lody muszą być bezwzględnie przechowywane w temperaturze poniżej minus 18 stopni i nie dłużej niż trzy miesiące. W innym przypadku mogą stać się niebezpieczne dla naszego zdrowia. Zjedzenie rozmrożonych i ponownie zamrożonych lodów może nam grozić poważnym zatruciem pokarmowym, a także zachorowaniem na salmonellę. Dlatego witryny do przechowywanie lodów powinny być niezawodne i gwarantować odpowiednie przechowywanie deserów lodowych. Do utrzymywania gotowych potraw w cieple przeznaczone są witryny grzewcze. Maksymalna temperatura może w nich wynosić nawet 90 stopni Celsjusza. W lokalach gastronomiczny służą do prezentacji gotowych potraw mięsnych, a także świeżo upieczonego pieczywa czy pasztecików.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *